LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1. Interneta vietnes www.mansdizains.lv vispārīgie lietošanas noteikumi

 1. Pirms sākt lietot SIA MANS DIZAINS, (reģ. nr. 40203397067, adrese – Mehanizācijas iela 4A, Limbaži, LV-4001)  interneta vietni www.mansdizains.lv (Turpmāk tekstā – interneta vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.mansdizains.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi). Veicot pirkumu vai reģistrējoties šajā Interneta vietnē, Jūs skaidri paužat piekriešanu šiem lietošanas noteikumiem.
 2. Ar interneta vietni www.mansdizains.lv tiek saprasta SIA MANS DIZAINS izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.mansdizains.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
 3. Apmeklējot interneta vietni www.mansdizains.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.mansdizains.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 5. Informējam, ka SIA MANS DIZAINS interneta vietnē www.mansdizains.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.mansdizains.lv lietošanas laikā.
 6. SIA MANS DIZAINS ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.mansdizains.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.mansdizains.lv.
 7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.mansdizains.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām.
 8. Interneta vietnes www.mansdizains.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī, konkrētajām precēm pie konkrētajiem parametriem un pasūtījumu apjomiem. SIA MANS DIZAINS ir tiesības jebkurā brīdī, pēc saviem ieskatiem, mainīt interneta vietnē www.mansdizains.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
  Neskaidrību gadījumā, jautājumos, kas attiecināmi uz interneta vietnē www.mansdizains.lv redzamajām preču cenām, pie konkrētiem apjomiem, lūgums sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem,  rakstot uz e-pastu info@mansdizains.lv.
 9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.mansdizains.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.mansdizains.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 10. Katram interneta vietnē www.mansdizains.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.mansdizains.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.mansdizains.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 12. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA MANS DIZAINS interneta vietnē www.mansdizains.lv ievietoto informāciju un pakalpojumiem, lūgums sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem,  rakstot uz e-pastu info@mansdizains.lv.

2. Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

 1. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.
 2. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu www.mansdizains.lv.
 3. Līgums starp Pircēju un Pārdevēju uzskatāms par noslēgtu ar brīdī, kad Pircējs, interneta veikalā ir izveidojis sev vēlamo dizainu un izvēlētas preces, ievietojis preci preču grozā , norādījis bez maldiem patiesu informāciju – Pircēja vārdu, uzvārdu un piegādes adresi, precīzu pasta indeksu un iepazinies ar šiem Noteikumiem, nospiež taustiņu “Pasūtīt”. Pārdevējam ir tiesības sazināties ar Pircēju, izmantojot pasūtījumā norādīto e-pasta adresi, pamatojoties uz noslēgto līgumu vai risinot radušās neskaidrības saistībā ar līguma pildīšanu.
 4. Pasūtījumus, kas veikti interneta vietnē www.mansdizains.lv, SIA MANS DIZAINS apstrādā  tikai elektroniski. Telefoniski, mutiski un / vai citā formātā nodotā informācija SIA MANS DIZAINS pārstāvjiem, nav uzskatāma par vērā ņemamu informāciju pasūtījuma apstrādē, ja tā nav fiksēta elektroniski, rakstiski – epastu sarakstē, atbilstoši veiktajam pasūtījumam.
 5. Pieprasot SIA MANS DIZAINS vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, tikai rakstot e-pastu uz info@mansdizains.lv, no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai zvanot uz telefona numuru 61112462.
 6. Lietotājam ir tiesības norādīt sev vēlamo personalizācijas tehnoloģiju, kas tiek ņemta vērā, pasūtījuma apstrādes, laikā, taču gala lēmumu par piemērotāko personalizācijas apstrādes tehnoloģiju, atbilstoši uzņēmuma kvalitātes standartiem pieņem SIA MANS DIZAINS, saskaņojot to ar lietotāju.
 7. Pasūtījuma izgatavošana ir 3 darba dienas. Norādītais nepieciešamo dienu skaits, pilnai pasūtījuma izgatavošanai, stājas spēkā brīdī, kad ir veikta apmaksa par veikto pasūtījumu.
 8. Pārdevējs neizgatavo nevienu pasūtījumu, kuram nav saņemta pilna apmaksa.
 9. Samaksa tiek veikta caur STRIPE sistēmu. Pieejamie apmaksas veidi ir VISA, MasterCard, Discovery Card, American Express.
 10. Piegāde uz Pircēja norādīto adresi tiek veikta, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, vai, izvēloties iespēju saņemt pasūtījumu tuvākajā Omniva pakomātā.
 11. Piegādes ilgums Latvijas teritorijā 2-4 darba dienas pēc pasūtījuma izsūtīšanas.
 12. Pircējam izvēloties Piegādes pakalpojumu uz pakomātu, Preces piegādā transporta uzņēmums uz Pircēja rēķina. Atsevišķos Pārdevēja norādītajos gadījumos Preces tiek piegādātas uz Pārdevēja rēķina.
 13. Pircējs, pasūtījuma brīdī izvēloties Preču piegādi uz pakomātu, apņemas norādīt precīzu Pakomātu, saņēmēja vārdu un uzvārdu un kontakttālruni, uz kuru tiks nosūtīta SMS brīdī, kad sūtījums tiks ievietots pakomātā.
 14. Parasti Preces uz pakomātu tiek piegādātas 2-4 darba dienu laikā no pasūtījuma izgatvošanas brīža. Pircējs vienmēr tiek informēts par paredzēto Preces piegādes termiņu e-pastā, kurā tiek apstrādāts pasūtījums.
 15. Īpašumtiesības uz Preci pāriet Pircējam ar to brīdi, kad Pircējs saņem SMS par sava pasūtījuma atrašanos pakomātā. Preču nejaušas bojāejas vai sabojāšanās risks pāriet Pircējam, kad  Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs (kurjers) Preces ir izņēmis. Ja Preces pārvadātāju izvēlas pats Pircējs, un Pārdevējs nepiedāvāja šādu piegādes iespēju, šajā daļā norādītais risks pāriet Pircējam ar brīdi, kad Prece tiek nodota pārvadātājam.
 16. Pircējam ir pienākums 14 (četrpadsmit) dienu laikā no Preču piegādes brīža pārbaudīt Preču iepakojumus, daudzumu, kvalitāti, sortimentu, piederumus un komplektāciju. Ja Pircējs norādītajā termiņā neizpilda šo pienākumu un neiesniedz Pārdevējam pretenziju, tiek pieņemts, ka Preču iepakojums ir pienācīgā stāvoklī, bet daudzums, kvalitāte, sortiments, piederumi un komplektācija atbilst Līguma nosacījumiem.
 17. Ja pircējs, veicot pasūtījumu, pie kontaktinformācijas piegādei uz pakomātu ir norādījis nepareizu tālruņa numuru, Pircējam nav tiesību izteikt Pārdevējam pretenzijas par Preču piegādi neatbilstošai personai.

3. Atteikuma tiesības un preču atgriešana

 1. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža.
 2. Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā pēc atteikuma paziņošanas atdot preci Pārdevējam. 
 3. Lai atteiktos no preces, precei, no kuras Pircējs atsakās, jābūt nesabojātai, nezaudējušai preču izskatu (nesabojātas etiķetes, aizsargplēves u. tml.), kā arī tā nedrīkst būt lietota. Visām atgriežamajām Precēm jābūt ar autentiskām etiķetēm, aizsargmaisiņiem un ar tādiem pašiem piederumiem, ar kādiem tās tika pārdotas. Atgriežamajām Precēm jābūt kārtīgā oriģinālā iepakojumā tādā pašā sastāvā, kādā Pircējs to bija iegādājies.
 4. Ja prece neatbilst, kādam no 4. punktā minētajiem kritērijiem, Pārdevējam ir tiesības preci atpakaļ nepieņemt un noraidīt Pircēja atteikuma tiesības.
 5. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem  Nr. 255 par Distances līgumu, punktu 22.3. , Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
  1. prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;
 6. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.
Kā atgriezt preci:
 • Dodies uz: https://atgriesana.omniva.lv/;
 • Meklētājā izvēlies veikalu “GRIMEX.LV”;
 • Aizpildi visu nepieciešamo informāciju anketā!
Preču atgriešana ir bezmaksas, ir iespējama arī preču maiņa! 
Nauda tiek atgriezta 14 dienu laikā pēc atgriešanas formas iesniegšanas! Nauda tiek atgriezta 14 dienu laikā pēc atgriešanas formas Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mansdizains.lv komandu rakstot uz info@mansdizains.lv vai zvanot +37161112462.

4. Personas datu apstrāde

 1. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt tā apstrādi un preču izgatavošanu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.
 2. Pārdevējs apstrādā Pircēja personas datus saskaņā ar  Privātuma politiku. Ņemot vērā to, ka Privātuma politikā ir norādīti svarīgi Noteikumu nosacījumi, iesakām Pircējam rūpīgi izlasīt tos un pārliecināties, ka visi Privātuma politikas noteikumi tam ir saprotami un pieņemami.

5. Pircēja pienākumi

 1. Pircējs apņemas pirkuma formā sniegt tikai pareizu un pilnīgu informāciju. Mainoties reģistrācijas formā norādītajai informācijai, Pircējam ir pienākums nekavējoties to atjaunot.
 2. Pircējs apņemas godīgi un pareizi izmantot interneta veikalu, nekaitēt tā darbam vai stabilai darbībai. Ja Pircējs neievēro šo saistību, Pārdevējam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot, apstādināt (izbeigt) Pircēja iespēju izmantot interneta veikalu un Pārdevējs neatbild ne par kādiem ar to saistītiem Pircēja zaudējumiem.
 3. Pircējam ir pienākums samaksāt par pasūtītajām Precēm un pieņemt tās šo Noteikumu noteiktajā kārtībā.
 4. Neskatoties uz pienākumiem, kas paredzēti citos Noteikumu punktos, Pircējs apņemas pirms Preces lietošanas sākuma apskatīt Preci un pārliecināties, ka saņemtā Prece ir tā, kuru Pircējs pasūtīja.
 5. Pircējam ir pienākums ievērot citas šajos Noteikumos un Latvijas Republikas tiesību aktos paredzētās prasības.

6. Pārdevēja pienākumi

 1.  SIA MANS DIZAINS apņemas:
 • veltīt visas pūles, nodrošinot apstākļus, lai Pircējs varētu pienācīgi izmantot interneta veikala sniegtos pakalpojumus;
 • cienīt Pircēja privātumu, Pircēja personas datus apstrādāt tikai Noteikumos, Privātuma politikas un Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.
 1. SIA MANS DIZAINS apņemas ievērot visas šajos Noteikumos norādītās prasības.

7. Atbildība

 1. Pircējs atbild par darbībām, kas veiktas, izmantojot interneta veikalu, tajā skaitā, bet ne tikai, par pirkuma formā sniegto datu pareizību. Pircējs uzņemas atbildību par sekām, kas radās reģistrācijas formā sniegto datu kļūdu vai neprecizitātes dēļ.
 2. Aizpildot pirkuma formu interneta veikalā, Pircējs atbild par savu pieslēgšanās datu uzglabāšanu un (vai) nodošanu trešajām personām. Ja interneta veikalā sniedzamos pakalpojumus izmanto trešās personas, pieslēgušās interneta veikalam, izmantojot Pircēja pieslēgšanās datus, Pārdevējs šādu personu uzskata par Pircēju un Pircējs atbild par visām šādas trešās personas darbībām, kas veiktas interneta veikalā.
 3. Pārdevējs, ciktāl tas nav pretrunā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tiek atbrīvots no jebkādas atbildības tajos gadījumos, kad zaudējumi rodas tāpēc, ka Pircējs, neņemot vērā Pārdevēja rekomendācijas un savas saistības, neiepazinās ar šiem Noteikumiem, šo Privātuma politiku un citiem Noteikumos norādītajiem dokumentiem, lai gan šāda iespēja tam tika nodrošināta.
 4. Pircējam ir pienākums nodrošināt savu pieslēgšanos interneta veikalam datu drošu uzglabāšanu un tos neatklāt, kā arī nodrošināt, ka dati ir zināmi tikai pašam un datus izmanto tikai pats Pircējs, kā arī nenodot un arī citos veidos neradīt iespēju citām personām ar šiem datiem iepazīties vai tos izmantot. Ja rodas aizdomas, ka pieslēgšanās datus varēja uzzināt cita persona, nekavējoties jāpaziņo par to Pārdevējam, kā arī nekavējoties jāinformē Pārdevējs par pieslēgšanās interneta veikalam datu pārkāpumu vai izpaušanu. Visas darbības, kas veiktas, izmantojot Pircēja atpazīšanas kodu, uzskatāmas par Pircēja veiktām, un Pircējs uzņemas pilnu atbildību par šādu darbību sekām.
 5. Par Līguma, kas noslēgts izmantojot interneta veikalu, pārkāpumu puses atbild Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.
 6. Gadījumā, ja Pārdevējs pārkāpj šo Noteikumu nosacījumus, tas ir atbildīgs par Pircējam radušos kaitējumu vai zaudējumiem, kas radās, kā šo Noteikumu pārkāpuma paredzamās sekas. Kaitējums vai zaudējumi tiek uzskatīti par paredzamiem, ja tie ir acīmredzami Pārdevēja pārkāpuma sekas vai, ja šādu kaitējumu vai zaudējumus Pārdevējs un Pircējs apzinājās Līguma slēgšanas brīdī.
 7. Pārdevējs piegādā Preces tikai mājsaimniecības vajadzībām un personīgai lietošanai. Pircējs apņemas neizmantot pārdodamās Preces komerciālos, uzņēmējdarbības vai tālākpārdošanas nolūkos, un Pārdevējs nebūs atbildīgs par jebkādu Pircēja negūto peļņu, uzņēmējdarbības zaudējumiem, darbības traucējumiem vai zaudējumiem saistībā ar zaudētām uzņēmējdarbības iespējām.
 8. Pārdevējs neatbild par citu uzņēmumu vietnēs sniegto informāciju, pat ja Pircēji nokļūst šajās vietnēs, izmantojot Pārdevēja interneta veikalā esošo norādi.

8. Intelektuālais īpašums

 1. Šīs tīmekļa vietnes saturu, piemēram, tekstu, grafiku, attēlus, preču zīmes, pakalpojumu zīmes, logotipus un citus materiālus aizsargā autortiesību un citu intelektuālā īpašuma tiesību likumi Latvijas Republikā un Eiropā, un tas pieder SIA MANS DIZAINS. Neatļauti izmantojot šo saturu, var pārkāpt autortiesību, preču zīmju un citus likumus. Nedrīkst pārdot, pārveidot, reproducēt, rādīt, publiski demonstrēt, izplatīt, radīt atvasinājumus vai citādi jebkādā veidā izmantot šīs tīmekļa vietnes saturu sabiedriskam vai komerciālam mērķim. Šīs tīmekļa vietnes satura izmantošana citā tīmekļa vietnē vai tīklā savienotu datoru vidē jebkādam mērķim ir aizliegta.
 2. Interneta vietnē www.mansdizains.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts, un cita informācija, kas ir SIA MANS DIZAINS īpašums.
 3. Interneta vietnes www.mansdizains.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.mansdizains.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.mansdizains.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.mansdizains.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.mansdizains.lv starpniecību.

9. Citi noteikumi

 1. Interneta vietnes www.mansdizains.lv lietotājam vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.mansdizains.lv norādīto kārtību.
 2. Interneta vietnē www.mansdizains.lv ievietoto informāciju nedrīkst izmantot ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkst izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA MANS DIZAINS ir tiesības apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.mansdizains.lv lietošanas noteikumiem.
 3. SIA MANS DIZAINS, konstatējot interneta vietnē www.mansdizains.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA MANS DIZAINS distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 4. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA MANS DIZAINS ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko epasta adresi, ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA MANS DIZAINS ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.mansdizains.lv un SIA MANS DIZAINS sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: info@mansdizains.lv.

10. Par interneta vietnes www.mansdzains.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
 2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.mansdizains.lv pieder tikai un vienīgi SIA MANS DIZAINS. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA MANS DIZAINS un trešajām personām.
 4. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA MANS DIZAINS, skatiet mājaslapas www.mansdizains.lv sadaļā „Kontakti”.