Dāvana vīrietim

 

Dāvana vīrietim ir sarežģīts jautājums, ar kuru saskaramies mēs visi. “Ko dāvināt vīrietim?” “Ko viņam vajag?” “Kas viņam patīk?” “Vai tad vi ņam kaut ko vispār vajag?” “Viņam taču viss jau ir!” Kad uzzinām, ka drīz jāiet ciemos vai mūsu pašu ģimenes vīrietim ir svētki, šie jautājumi var nelikt mieru un pat apbēdināt! Mēs zinām, tāpēc esam gatavi Jums palīdzēt!

 

 

1. Vai tuvojas apaļa jubileja?

 

Vīrietis nav sieviete, tāpēc arī atgādināšana par vecumu neradīs dusmīgus skatienus vai uzmestu lūpu. Mansdizains.lv lapas sadaļā “Dāvanas dzimšanas dienā” atradīsiet vairākus variantus!

 

2. Vīrietis ir ne tikai vīrietis, viņš ir arī tētis, draugs, vīrs, brālis, vectēvs!

 

Noteikti ieskaties mūsu sadaļās “Dāvanas ģimenei” un “Dāvanas draugiem”, kur atradīsi ļoti daudz ideju, piemēram, T-krekls ar apdruku “Tētis – supervaronis un mīlestība”.

 

3. Hobiji! Ar ko nodarbojas vīrietis? Kas viņam patīk?

 

Mums taču katram ir savi hobiji un nodarbošanās! Vīrietim tādi nu noteikti ir! Šeit Jums palīdzēs veselas 4 mansdizains.lv sadaļas: “Dāvanas hobijiem”, “Dāvanas medniekiem un makšķerniekiem”, “Datorspēļu faniem” un “Sporta faniem”!

Šo sadaļu pērles:

4. Dzimšanas diena ir ziemā!

 

Ja svētki iekrīt ziemā, tad viss ir pavisam vienkārši – silta cepure, zeķes un hūdijs! Stilīgi, silti un no sirds! Kas var būt labāk?

 

Neaizmirsīsim arī to, ka mansdizains.lv lapā ir vesela sadaļa “Dāvanas vīrietim”, kur atradīsiet vairāk kā 250 preces! Varam garantēt, ka vismaz 1 noteikti būs īstā! Kad īstā dāvana būs izvēlēta, noteikti arī izvēlieties iespēju dāvanu iesaiņot! Dāvanu iesaiņojuma variantus varat apskatīt šeit!

Lai skaisti svētki un dāvanas vīrietim izvēle nesagādā Jums galvassāpes!