Darba apģērbi

Darba apģērbs katrā uzņēmumā ir nepieciešams kā no praktiskās puses, tā no darba drošības viedokļa. Darba apģērbs Jūsu darbiniekiem radīs lielisku komandas un vienotības sajūtu!

Darba apģērbs ar Jūsu uzņēmuma LOGO, uzņēmuma devīzi un sniegtajiem pakalpojumiem – vienozīmīgi ir viens no svarīgākajiem un izdevīgākajiem pašreklāmas veidiem! Tas viennozīmīgi nesīs pasaulei ziņu, kas Jūs esat, ko Jūs varat paveikt un parādīs, cik svarīgi Jūsu uzņēmumam ir Jūsu darbinieki – darbinieku komforts, stils un uzņēmuma tēls kopumā.

mansdizains.lv piedāvā Jums stilīgu, ērtu, viegli kopjamu un praktisku darba apģērbu, papildinātu ar kvalitatīvas un mūsdienīgas apdrukas iespējām.

horeca darba apģērbs

Darba apģērbi – HORECA

Piedāvājam darba apģērbus viesnīcu, ēdināšanas un pārtikas ražošanas nozarei, nodrošinot kvalitāti, ilgtspējību un ērtumu, bet nezaudējot stilu un Jūsu vērtības!

darba apģērbs ārdarbiem

Darba apģērbi – ĀRDARBIEM

Piedāvājam darba apģērbus ēku un ceļu būvniekiem, pārvadātājiem un citiem, kam svarīgi, lai apģērbs būtu viegli kopjams, silts, mitrumizturīgs, ērts un ar atstarojošiem elementiem darbinieka drošībai.

darba apģērbs darbam iekštelpās

Darba apģērbi – DARBAM IEKŠTELPĀS

Piedāvājam darba apģērbus veikala, ofisa darbiniekiem, skaistumkopšas speciālistiem. Apģērbs ir pielāgojams Jūsu darbinieku vajadzībām, pieejamas dažādos krāsu toņos, nezaudējot ērtumu un kvalitāti!