Apģērbu apdruka

Apģērbu apdruka

Apģērbu apdruka, tā ir lieliska iespēja, kā izveidot unikāla dizaina apģērbu sev vai saviem draugiem un ģimenei.

Apģērbu apdruka pastāv jau ilgāku laiku, kas ļāvusi tai attīstīties, tādējādi ļaujot ražotājiem ne tikai paātrināt savus ražošanas tempus, bet arī ļaujot klientiem priecāties par saņemto preci daudz ilgāku laiku.

Pastāv dažādi apģērbu apdrukas veidi:

Termo druka

– piemērota nelielam vienību skaitam un tikai grafiskiem attēliem, dizainiem vai tekstiem. Tiek izmantota karsējama vinila plēve. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

Floks

– piemērota nelielam un lielam vienību daudzumam un tikai grafiskiem attēliem, dizainiem vai tekstiem. Materiāls ir ar mīkstu samtainu pārklājumu. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

Sietspiede

– piemērots lieliem vienību daudzumiem, grafiskiem un teksta dizainiem. Minimālais pasūtījuma daudzums 15 vienības. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

Digitālā druka

tieši uz auduma (DTG) – Iespējams drukāt tikai uz augstas kvlitātes un speciāli apstrādāta auduma. Mums piedāvājumā ir gan T-krekli, gan džemperi, kurus varam drukāt šajā tehnoloģijā. Iespējams apdrukāt gaišus un tumšus izstrādājumus. Druka ir bez reljefa.

Sublimācija

– piemērota tikai sintētiskiem audumiem. Tiek drukāts balts vai gaišs audums. Iespējams drukāt uz gataviem krekliem, kā arī uz auduma ko vēlāk sašujam par izvēlētu produktu. Tas var būt krekls, cepure, šalle, lakats, kanva, baneris, karogs, kakla lentas, piekariņi un daudz citi produkti kā krūzes, puzles utt.

 
 

Kad noder apģērbu apdruka?

Mūsu atbilde ir visos svētkos! Ja tuvojas mīļa cilvēka dzimšanas diena, lieliska iespēja ir izveidot foršu apsveikumu uz t-krekla.

Ja nav savu ideju, tad noteikti jāapmeklē mansdizains.lv sadaļa “Dāvanas dzimšanas dienā”!

Jāiet ciemos pie puiša vai vīrieša, bet nav ideju, ko dāvināt? Tad dodies uz sadaļu “Dāvanas vīrietim”, kurā atradīsi vairāk kā 100 dāvanu iespējas!

Tuvojas Ziemassvētki, veikali ir pilni ar idejām un dažādām precēm, bet nekā unikāla? Bet, protams, dodies uz “Dāvanas Ziemassvētkiem”, kur ir dāvanas visai ģimenei, gan mīļas, gan smieklīgas un pat neķītras!

Gaviļniekam ir īpaši hobiji vai arī viņš ļoti mīl dzīvniekus? Arī tam mums ir varianti: “Dāvanas hobijiem”, “Medības un makšķerēšana”, “Dāvanas kaķu un suņu mīļiem”!

Apģērbu apdruka ir iespējama uz T-krekliem, hūdijiem, zeķēm, cepurēm.

Mansdizains.lv piedāvā dažādas krāsas un pilnu izmēru spektru apģērbiem no S līdz pat 5XL, lai apģērbu apdruka pa tiesi būtu unikāla, skaista, ilgmūžīga un pieejama visiem!