fbpx

APDRUKAS VEIDI

1. Sublimācijas metode baltam materiālam

Sublimācijas tehnoloģijā iespējams veikt pat vissarežģītākos apdrukas pasūtījumus. Uz balta materiāla būs ļoti košas krāsas un redzamas pat vissmalkākās detaļas. Lieliski piemērota tehnoloģija, kad Jūsu dizainam jānoklāj visa apdrukas vienība. Sublimācijas priekšrocība ir tā, ka apdruka tiek iesūcināta auduma šķiedrās un ar tausti nav jūtama. Sublimācijas druka ir piemērota apģērbiem lietošanai gan ikdienā, gan sportam. Mansdizains.lv komanda pārsvarā šo tehnoloģiju izmanto keramisko un stikla krūžu apdrukai.

hoodies_sweatshirt_front
2. DTF termodruka uz jebkādas krāsas materiāla
DTF print sample

Lai drukātu ar šo tehnoloģiju, mēs izmantojam vairāku veidu termopreses, kas ļauj mums apdrukāt plašu, dažādu veidu tekstilizstrādājumu klāstu. Termodrukas pamatā ir logo izgriešana no plēves, kas pēc tam ar karstas preses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Ar šo tehnoloģiju var iegūt pilnkrāsu apdruku līdz pat 35×45 cm izmēram. Termodruka nodrošina spilgtas krāsas un lieliskus kontrastus. Drukas krāsas tiek iespiestas audumā, kas nodrošina ilgmūžību. Šajā tehnoloģijā iespējams arī drukāt pāri rāvējslēdzējiem. Termodrukas rezultāts ir lielisks un to nevar sasniegt ne ar vienu citu drukas tehnoloģiju.

SVARĪGI! Prece un izveidotais dizains, kā arī krāsas var atšķirties no ekrānā redzamā, ņemot vērā katra monitora krāsu gammu un specifikāciju.

KOPŠANA UN MAZGĀŠANA

Mūsu apdrukas tehnoloģijas nodrošina dizainu noturību un ilgmūžību pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Dizaini neizbalē. Iegūtos produktus drīkst mazgāt veļas mašīnā, gludināt un izmantot žāvētājus, iepriekš izgriežot preci uz kreiso pusi. Ieteicamā mazgāšanas temperatūra ir 40°C.

Kļūsti par dizaineru jau šodien

This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more